ممبراین گلدتروی , ممبراین گلدتروی

menuordersearch
etminanro.ir
تخفیف ویژه
ممبراین گلدواتر
 فیلتر ممبراین معمولا در دستگاه تصفیه آب مبتنی بر اسمز معکوس نصب می شود و به عنوان واحداصلی تصفیه آب و قلب تپنده آن شناخته می شود.در واقع مهم ترین فیلتر اسمز معکوس  فیلتر ممبراین است وبیشتر فشار سیستم بر عهده این تصفیه آب می باشد .فیلتر غشا نیمه تراوا یا همان فیلتر ممبراین دارای چندین لایه غشا بسیار نازک است که دقت آن تا0.0001 میلی متر (میکرون) است. اما در دستگاه تصفیه آب فیلتراسیون آب از تعدادی فیلتر تصفیه آب که خاصیت جذب دارند عبور می کند. هر یک از این فیلترهای تصفیه آب بخشی از ناخالصی ها و مواد معلق موجود در آب را حذف می کند فیلتر ممبراین به دلیل ساختار پیچیده ای که دارد قادر است هر نوع ناخالصی اعم از فلزات سنگین .نیترات ونیتریت .انواع میکروب ها و ویروس ها . نمک های زیان آور و..... را حذف نماید=.فیلتر ممبراین دقت بالایی دارد و فقط این مدل از فیلتر تصفیه آب است که می تواند  حتی آلاینده های ذمحلول در آب را حذف نماید همچنین فیلتر ممبراین می تواند سختی آب را به طور کامل بگیرد و به راحتی اهک و گچ آ را از آب حذف کند.
...

ممبراین گلدتروی

(0)
(0)

ممبراین گلدتروی

رنگ و مدل کالا
ممبراین گلدتروی
تعداد عدد
موجود
310,000 تومان
274,000 تومان

ویژگی محصول

فیلتر ممبراین معمولا در دستگاه تصفیه آب مبتنی بر اسمز معکوس نصب می شود و به عنوان واحداصلی تصفیه آب و قلب تپنده آن شناخته می شود.در واقع مهم ترین فیلتر اسمز معکوس  فیلتر ممبراین است وبیشتر فشار سیستم بر عهده این تصفیه آب می باشد .
فیلتر غشا نیمه تراوا یا همان فیلتر ممبراین دارای چندین لایه غشا بسیار نازک است که دقت آن تا0.0001 میلی متر (میکرون) است. اما در دستگاه تصفیه آب فیلتراسیون آب از تعدادی فیلتر تصفیه آب که خاصیت جذب دارند عبور می کند. هر یک از این فیلترهای تصفیه آب بخشی از ناخالصی ها و مواد معلق موجود در آب را حذف می کند 
فیلتر ممبراین به دلیل ساختار پیچیده ای که دارد قادر است هر نوع ناخالصی اعم از فلزات سنگین .نیترات ونیتریت .انواع میکروب ها و ویروس ها . نمک های زیان آور و..... را حذف نماید=.
فیلتر ممبراین دقت بالایی دارد و فقط این مدل از فیلتر تصفیه آب است که می تواند  حتی آلاینده های ذمحلول در آب را حذف نماید همچنین فیلتر ممبراین می تواند سختی آب را به طور کامل بگیرد و به راحتی اهک و گچ آ را از آب حذف کند.

دفتر مرکزی :
تهران ، شهرستان قرچک ، بلوار 30 متری کارگر ، روبروی پارک ولیعصر پلاک 21
تلفن های تماس :
021-36175833
09128454298-09904465102
info @etminanro.ir