menuordersearch
etminanro.ir

کپسول پساب ( فلو فاضلاب ) 300 , کپسول پساب ( فلو فاضلاب ) 300


کپسول پساب ( فلو فاضلاب ) 300
شاید برایتان جالب باشد که بدانید این قطعه که اندازه آن یک بند انگشت است چیست و چه کارى انجام میدهد؟ اگر به ساختار  دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس نگاه کنید خواهید دید تمام این دستگاهها بعد از فیلتر مرحله چهارم (ممبران) داراى قطعه اى به نام کپسول پساب  دستگاه تصفيه آب یا خروجى فاضلاب هستند.وظیفه کپسول پساب کنترل دبى یا دور ریز دستگاه است که باید متناسب با میزان خروج آب تصفیه شده باشد، به طور کلى میزان آبى که از کپسول پساب دستگاه باید خارج شود ٤برابر خروجى آب تصفیه شده باشد، البته به مرور زمان و به دلیل گشاد شدن ممبران و افزایش آب عبورى ، خروجى آب فاضلاب هم کم میشود
تصاویر
بیشتر
کپسول پساب ( فلو فاضلاب ) 300
(0)
(0)
کپسول پساب ( فلو فاضلاب ) 300
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
کپسول پساب ( فلو فاضلاب ) 300
تعداد عدد
قیمت کالا
34,650 تومان
ویژگی محصول

فیلتر چهارم یا ممبران درون یک هوزینگ مخصوص قرار دارد و هوزینگ ممبران داراى یک ورودى و دو خروجى است که خروجى اول در مرکز قرار دارد که آب تصفیه شده را به مخزن و شیر برداشت میرساند و خروجى دوم هوزینگ ممبران که در گوشه قرار دارد و آب را به سمت فاضلاب هدایت میکند و در این مسیر کپسول فاضلاب قرار دارد و در واقع میزان خروجى آب فاضلاب را محدود و کنترل میکند که این امر باعث میشود تا فشار در پشت مسیر کپسول و داخل ممبران افزایش پیدا کند و این افزایش فشار، جریان آب تصفیه شده را با فشار بیشتر مجبور میسازد که از غشاى ممبران عبور کند. (حدود ٤٠ درصد آب ورودى ممبران به صورت تصفیه شده و ٦٠ درصد به صورت پستب از دستگاه خارج میشود) و اگر کپسول پساب وجود نداشته باشد آب مسیر بدون فشار را طى میکند و از غشاى ممبران عبور نکرده و از مسیر خروجى فاظلاب رد میشود.

در میزان خروجى فاظلاب و خروجى ممبران همیشه کمى سختى وجود دارد علت این موضوع اختلاف در واحد بیان شده میزان خروجى آب است. به این صورت که خروجى ممبران را بر اساس واحد میزان گالن خروجى در روز بیان میشود و این در حالتى است که میزان خروجى کپسول فاضلاب بر اساس میلى لیتر در دقیقه است. توجه داشته باشید که عدد خروجى بر روى کپسول پساب نوشته میشود نیز بر همین اساس است. که براى انتخاب کپسول پساب مناسب باید ممبران استفاده شده تبدیل واحد صورت گیرد.

دفتر مرکزی :
تهران ، شهرستان قرچک ، بلوار 30 متری کارگر ، روبروی پارک ولیعصر پلاک 21
تلفن های تماس :
021-36175833
021-36173927
09128454298-09331578026-09904465102
info @site.com
telegraminstagramwhatsup