menuordersearch
etminanro.ir

مجوزهای سایت

مجوزهای سایت

امروزه با توجه به تنوع اجناس نا مرغوب و غیر بهداشتی که در بازار هدف (تصفیه آب ) موجود است دانش و کسب مجوز برای فعالیت امری ضروری و حیاتی می باشد چرا که دستگاه های تصفیه آب مستقیم با سلامت انسانها مرتبط می باشند لذا در این مجموعه سعی شده از بهترین برندها وارداتی و تولیدی داخل استفاده شود چون آنکه ما اعتقاد داریم سلامتی انسانها مهمتر از کسب درآمد می باشد .

هموطنان عزیز در مورد خرید محصولات تصفیه آّب لطفا ابتدا تحقیق کنید و بعد اقدام به خرید نمایید زیرا که سلامتی شما مهم است .

 نمایندگی مجاز شرکت هیراب سان کد : 110
 گواهینامه های بین المللی
 یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.
نظرات کاربران ( 0 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

جستجو
دفتر مرکزی :
تهران ، شهرستان قرچک ، بلوار 30 متری کارگر ، روبروی پارک ولیعصر پلاک 21
تلفن های تماس :
021-36175833
09128454298-09904465102
info @etminanro.ir
instagramwhatsuptelegram